додому суспільство На Микулинецькому кладовищі місць для поховань вистачить до кінця літа

На Микулинецькому кладовищі місць для поховань вистачить до кінця літа

787

На Микулинецькому кладовищі Тернополя місць для поховань вистачить до кінця літа цього року, запевняє адміністрація. Додаткові місця виділили і на цвинтарі в Підгородньому. Що ж стосується нового кладовища, наразі роботи не розпочинали, чекають на остаточне погодження Кабінету Міністрів України. Уже розроблений робочий проект ділянки – за 7 кілометрів від Тернополя поблизу траси Умань-Львів. Освоїти цю територію сподіваються до осені.

Минулого року, аби продовжити поховання на Микулинецькому кладовищі, міська рада виділила суміжних півтора гектара землі. Сьогодні людей ховають в основному тут, розповідає директор підприємства "Ритуальна служба" Сергій Тлумацький. Більшу частину площі, відсотків 60, уже зайняли. Решти території вистачить орієнтовно до кінця літа.

ЧИТАТИ ЩЕ:  1 гривню на впорядкування кладовищ просять здавати тернополян

– Місця постійно вишукуємо, тобто на даний момент проблем взагалі немає, ще є місця, тобто можна сказати, що до кінця літа, та ще на осінь місця будуть, смертність зараз впала, є ще запасні місця, тобто мешканці хай будуть спокійні, все нормально, – розповідає начальник СКП "Ритуальна служба" Сергій Тлумацький.

Для нового міського кладовища виділили 40 гектарів землі приблизно 7 кілометрів за Тернополем поблизу траси Умань-Львів. Майже всі необхідні документи зібрали, більше того, з міського бюджету навіть видялили гроші, майже два мільйони гривень. Залишилось отримати погодження з Кабінету міністрів України.

– Зроблене обстеження, висновки по грунтах, фактично проект зроблений, але потрібно акт на землю, вся документація попереднє погодження від Міністрества освіти є, з академією народного голсподасртва погодження меж, все є. Зараз зібрані документи на Кабінет Міністрів, я думаю, не повинно бути проблем, коли вже буде акт землеустрпою, можна приступати до облагородження території, – каже Сергій Тлумацький.

Об'єм робіт немалий, проте робитимуть швидко та поступово, каже Сергій Тлумацький. Планують до середини осені розпочинати поховання уже на новому кладовищі.