![55a812823242a4bb9c5ca449ff4f6ceb2282295f](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/55a812823242a4bb9c5ca449ff4f6ceb2282295f-640x854.webp)
Під час патрулювання на вулиці Микулинецькій інспектори помітили автомобіль Volkswagen, водій якого порушив правила дорожнього руху. Кермувальник, ймовірно, був у стані алкогольного сп’яніння.
Про це повідомили на сторінці Патрульної поліції Тернопільської області.
Правоохоронці подали водію сигнал про зупинку, однак він його проігнорував та продовжив рух. Заїхавши у двір, чоловік різко вибіг з автівки та спробував втекти.
– Поліцейські наздогнали чоловіка і повернули на місце події. Під час спілкування з останнім помітили, що водій має ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували громадянину пройти огляд у встановленому законом порядку. Але керманич відмовився, – йдеться у повідомленні.
Патрульні з’ясували, що чоловік уже протягом року притягався до відповідальності за керування у стані алкогольного сп’яніння, а також позбавлений права керування за рішенням суду.