додому Новини На Миколая, 19 грудня, у Тернополі засяє новорічна ялинка

На Миколая, 19 грудня, у Тернополі засяє новорічна ялинка

1386

jalynkaНа Миколая, 19 грудня, у Тернополі засяє новорічна красуня. В суботу на Театральному майдані о відбудеться урочисте дійство. Ялинка цьогоріч буде, як і в минулі роки, штучна, проте освітять її по-новому. Крім того на театральному майдані 19 грудня з’явиться традиційна шопка з живими ягнятами.

На Театральному майдані Тернополя уже змонтували новорічну ялинку. Офіційно вона засяє в суботу, 19 грудня, на Миколая. Як і минулоріч, тернополяни милуватимуться штучною ялинкою. Висота її сягатиме близько 19 метрів. Крім традиційних прикрас, будуть й іграшки, які виготовлять учні тернопільських шкіл.

– Планується 19 грудня зробити урочисте запалення ялинки. Також планується встановити 19 грудня традиційну шопку з живими ягнятами.Освітлення на ялинці оновлене. Вона буде оформлена в патріотичних кольорах, воно буде сучасне, таке, яке відповідає всім європейським вимогам. Крім того, ми хочемо прикрасити додатковим освітленням вулицю Сагайдачного і вулицю Валову. Також роботи вже проводяться. Таким чином, щоб ми після 19 грудня, після свята Миколая вже мали святковий настрій в центральній частині міста, – розказує міський голова Тернополя Сергій Надал.

Урочисто засяє ялинка та ілюмінація та вулицях Сагайдачного і Валовій в суботу о 17 годині. Свято супроводжуватиметься театралізовваним дійством. Також на Театральному майдані освятять шопку з живими ягнятами.