![vlcsnap-2020-11-24-18h49m27s673](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/11/vlcsnap-2020-11-24-18h49m27s673-640x360.jpg)
На Львівщині працює унікальний туристичний бренд «Ковбойки. Український дикий захід». Там місцеві жителі успішно розвивають свій бізнес, створюють нові робочі місця та популяризують бойківську культуру і нащадків бойків, як сучасних ковбоїв Українського Крайнього Заходу. В рамках проекту реалізовуються три ініціативи: полуничні пагорби, молочне ранчо та школа пекарських майстер-класів. Наші журналісти побували там та побачили як насправді виглядає Дикий Захід по-бойківськи.