додому АТО На Луганщині загинув Петро Андруник із Тернопільщини

На Луганщині загинув Петро Андруник із Тернопільщини

506

andrunyk

Тернопільщина в жалобі. Загинув ще один боєць Петро Андруник з Борщівщини. Він пішов воювати на Схід добровольцем. Загинув у четвер, двадцять п’ятого грудня доставляючи паливно-мастильні матеріали на автомобілі КрАЗ, в районі Орехово Луганської області в результаті підриву фугасу направленої дії. Інший військовослужбовець отримав важке поранення, його доставили до лікарні в Лисичанську.

Під час так званого перемир’я продовжують гинути люди, каже бойовий товариш Петра, він показує місце підриву і розповідає як все сталося.

– Як часто стріляють? –

Буває часто і хаотично, бо ось це передова лінія – це рубіж з правої сторони ми, з лівої – сепаратисти. Тому обстіри йдуть непередбачувані. Ми там самі знаємо де приблизно можуть йти обстріли, а так все хаотично. Ось сьогоднішній КРАЗ, то спрацював фугас ось тут. Ось там УРАЛ, який постраждав. Спрацювала міна закладена, тому я кажу, що треба бути обережними, бо тут техніка щодня ходить.

З Петром в машині був ще один боєць, його важко поранило, хлопця доправили в лікарню Лисичанська. На Борщівщині оголошена триденна жалоба. Сьогодні тіло Героя Петра Андруника привезуть в Мельницю-Подільську. В суботу, 27 грудня, бійця поховають. Вічна память Герою – Петру Андрунику.