додому АТО На лікування бійця ДУК на концерті “Сталевий промінь волі” зібрали 10, 5...

На лікування бійця ДУК на концерті “Сталевий промінь волі” зібрали 10, 5 тисяч гривень

555

vlcsnap-2015-04-21-12h55m51s4810,5 тисяч гривень на лікування бійця Добровольчого українського корпусу за один вечір зібрали у Тернополі. В нашому місті вже втретє провели концерт “Сталевий промінь волі”. Захід, як і попередні, виявився вдалим, кажуть організатори.

Організатори й учасники благодійного концерту “Сталевий промінь волі”, кажуть, задоволені не лише тим, що вкотре вдалося зібрати немалі і дуже потрібні гроші для підтримки бійців Добровольчого українського корпусу. Водночас як позитив відзначають, що із кожним таким заходом пкубліка стає свідомішою.

– При проведеному третьому заході фактично 100% публіки – це була зацікавлена аудиторія, які знали, що вони йдуть саме на “Сталевий промінь волі”, що вони своєю участю йдуть підтримувати іменно Добровольчий український корпус. Це дуже радує, це тішило, тому що як я вже неодноразово говорив і зараз скажу, що коли є зацікавлена аудиторія, то на 100% відбувається обмін енергетикою, обмін цими емоціями, музикант віддає і музикант отримує, тому це не може не радувати, аудиторія була прекрасна, – розповів лідер гурту “Широкий лан”, волонтер Святослав Бойко.

Традиційно у концерті “Сталевий промінь волі” з музичною програмою поєднали літературні читання. На підтримку добровольців українського корпусу, які ціною свого життя й здоров’я на передовій оберігають мир у нас, на третьому концерті “Сталевий промінь волі” вдалося зібрати 10,5 тисяч гривень.На

– Вони будуть потрачені цього разу на потреби нашого побратима, який зараз в лікарні лікується, друг Чуб, він отримав поранення на фронті і потребує багато коштів. Дякую всім гуртам за такі концерти, за те що ми маємо можливість організувати, також дякую всім тернополянам за те, що вони долучаються до цих концертів, приходять, роблять свої пожертви, – говорить представник “Правого сектору” та “Жіночої Січі” Ірина Бревко.

Тепер організатори “Сталевого променя волі” запрошують на нове патріотичне мистецьке дійство – концерт “Я живий”. Захід буде масштабнішим та відбудеться у концерт-холі “Подолян”. Зібрані там гроші підуть на підтримку воюючих підрозділів Добровольчого українського корпусу та бійців 138 центру спецоперацій. Благодійний контерт “Я живий” в Тернополі планують провести 31 травня.