![419242533_688902520098056_7721043479257661770_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/419242533_688902520098056_7721043479257661770_n-640x427.jpg)
Староста села Білокриниця Кременецького району прийшов на роботу і побачив пошкоджені двері. Чоловік звернувся на лінію “102”.
Він припустив, що це могло трапитися в результаті вибуху, оскільки місцеві жителі кажуть, що 15 січня вночі почули звук, схожий на вибух. На щастя, ніхто не постраждав.
На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група та вибухотехніки. Територію на час обстеження прилеглої ділянки обгородили.
“Експерти припускають, що двері пошкодили в результаті підриву гранати. Усі зібрані докази направили на експертизу. Працівники поліції встановлюють осіб, причетних до вибуху.
Даний факт слідчі внесли в ЄРДР відповідно до частини 2 статті 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу. Вирішується питання й про внесення цього правопорушення й відповідно до статті 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).” – зазначають поліцейські Тернопільської області.