![images](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/images-2.jpg)
На Козівщині поховали бійця Збройних Сил України, мешканця села Криве, Степана Геника. Він з перших днів війни у 2014-му пішов захищати нашу Батьківщину в АТО. Загинув під час обстрілу на адмінкордоні Донецької області, отримавши поранення, несумісні з життям, написав селищний голова Сергій Добалюк.
Степан Геник пройшов не одну гарячу точку, він був люблячим чоловіком і батьком, добрим другом, приятелем. Вічна пам’ять!