Головна суспільство На каналі TV-4 стартує цикл програм “Вулицями славетних”

На каналі TV-4 стартує цикл програм “Вулицями славетних”

410

Соломія Крушельницька, Микола Коперник, Михайло Грушевський, Тарас Шевченко, Петро Конашевич-Сагайдачний, Іван Франко, Іван Мазепа, Костянтин-Василь Острозький. Цікаві факти про життя відомих людей, історія вулиць, які носять їх імена. На нашому каналі стартує традиційний проект "Файне місто Тернопіль". За роки виходу цей проект виходив у різних форматах. Цьогорічний цикл програм стане продовженням започаткованого торік під назвою "Вулицями славетних".

Вулицями рідного Тернополя ходимо щодня. Звертаємо увагу на їх стан і рідко на таблиці. Центральні та периферичні, великі галасливі і менш помітні малолюдні. Їх – сотні. Кожна – з власною назвою, часто непершою, історією та архітектурою. Десятки з них названі іменами відомих людей. В рамках щорічного проекту "Файне місто Тернопіль", до Lня міста наш телеканал вже неперший рік розповідає про цих людей, вулиці, будинки. Не стане винятком і це літо. 8 липня в ефірі телеканалу стартує цикл програм "Вулицями славетних". Щотижня, два місяці поспіль ви дізнаватиметесь нове та цікаве про рідне місто.

Юлія Винокур, генеральний директор телекомпанії "ТV-4": "В рамках проекту "Файне місто Тернопіль" ми будемо подорожувати разом з вами, шановні глядачі, цікавими, неповторними, славетними вулицями нашого файного міста. І хочу подякувати нашим партнерам, нашим друзям, які долучилися до створення цієї програми. Це архітектурно-будівельна корпорація "Тернокорс" і також товариство "Галичина-Ласунка", тернопільський виробник морозива під торговою маркою "Ласунка". Щиро дякуємо за співпрацю і за допомогу".

Програму "Вулицями славетних" дивіться щодня у різний час на нашому телеканалі. Перша програма, присвячена єдиній у цьому циклі жінці, вийде в ефір у понеділок, 8 липня о 14.40.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here