додому Новини На каналі TV-4 – прем’єра – кулінарна програма з Наталією Турчин “Смачна...

На каналі TV-4 – прем’єра – кулінарна програма з Наталією Турчин “Смачна мандрівка

1528

У нас – прем’єра! Хочете навчитися смачно готувати, захоплююче подорожувати і до того ж дізнатись цікавий рецепт?  Тоді дивіться програму “Смачна мандрівка” з Наталею Турчин на телеканалі TV-4.  А ще, кожна ґаздиня, яка знає цікаві рецепти, може стати учасницею програми.

На телеканалі TV-4 відкривають кулінарні таємниці Тернопільщини, розповідають про цікаві населені пункти, дізнаються про місцеві традиції і історичну минувщину. А все це у програмі “Смачна мандрівка”, яка нещодавно стартувала на нашому каналі.

– Наша задача і наш задум був такий – показати особливості Тернопільщини смакові – старовинні рецепти, населені пункти, що готують такого, наші газдині, де більше не готують ніде. До прикладу, наші ґаздині вміють таке приготувати із звичайних продуктів з городу, що ти отримуєш манго, ананаси, а все набагато простіше, – розповідає ведуча програми “Смачна мандрівка” Наталія Турчин.

Почалося все з нової сторінки життя авторки та ведучої програми “Смачна мандрівка” Наталі Турчин. Готувати любила завжди, розповідає, а тепер у такий спосіб відволікалась від поганих думок. У соцмережах поділилася фотографіями та рецептами своїх страв і отримала схвальні відгуки від друзів. Так і народилася ідея створити кулінарну програму.

– В програмі “Смачна мандрівка” оголошено конкурс найкращих рецептів. Ми готуємо спільно з ґаздинями, а люди відновлюють у себе на кухні, пробують і голосують, у відповідності через 3 місяці буде визначено титул найкращої ґаздині. Ще також у нас є конкурс фартушків. Люди, які моделюють чи шиють, надсилайте нам ескізи, самі фартушки, ми обов’язково їх одягнемо, люди проголосують, підтримають, – каже Наталія Турчин.

А ще кожна мешканка нашого краю, яка знає смачні рецепти і готова ними поділитися, може стати учасницею програми “Смачна мандрівка”. Для цього треба зайти на сайт TV-4 на сторінку програми “Смачна мандрівка” і надіслати нам листа на електронну адресу. Першою учасницею програми, яка нещодавно вийшла в ефір, стала Наталія Волошин з Озерної. Жінка поділилася з нами рецептом рибного завиванця – актуальна страва у пості. А ще розповіла, чим славляться господині Озерної. Програма виходить щодругого четверга о 21:30. У повторі дивіться уже завтра, у вівторок, 11 квітня о 17.30 і у будь-який час на нашому сайті.