Головна духовність На Івана Купала священики радять йти до церкви

На Івана Купала священики радять йти до церкви

745

vlcsnap-2015-07-06-18h58m42s219Завтра християни  відзначатимуть Різдво Івана Хрестителя. У східно-словянських країнах його ще називають святом Івана Купала. Такі ж обряди як плетіння вінків, перескакування через вогнище, ритуальне купання, ворожіння на вінках, шукання квітки папороті, не мають нічого спільного з християнством, кажуть священики і радять, святкуючи Різдво Івана Хрестителя, насамперед відвідати богослужіння.

– Кожен християнин, який вірить в Господа Бога, повинен покладатися на Нього. Господь чітко в першій Своїй заповіді сказав: “Не матимеш Богів інших крім мене”. А це означає, що всі свої побажання, плани, віддати в руки Божі, бо коли ми є з Господом Богом, то він є тоді опікується нами, – говорить прес-секретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ отець Олег Харишин.

Священики наголошують, що різноманітні обряди, які здійснюють в ніч на Івана Купала нічого спільного з християнством не мають. Отець Олег Харишин каже: найкраще відсвяткувати великий празник Різдва Івана Хрестителя, можна прийшовши до церкви на Літургію.

– Це є найкращий спосіб вшанувати це свято. Участь в Літургії, приступити до сповіді, Причастя. Церква також застерігає від справляння гучних забав, бо ми зараз знаходимося в часі Посту, який триватиме до Петра і Павла, 12 липня. Коли Господь в людини на першому місці, все інше буде на своєму.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here