додому надзвичайне На хабарі у 20 тисяч гривень впіймали тернопільського податківця

На хабарі у 20 тисяч гривень впіймали тернопільського податківця

592

habarНа гарячому, мова про хабар у 20 тисяч гривень, впіймали податківця. Ввечері, 2 лютого, працівники управління СБУ в Тернопільській області спільно із обласною прокуратурою затримали державного ревізор-інспектора Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції за фактом одержання неправомірної вигоди. Триває слідство. В управлінні державної фіскальної служби у Тернопільській області обіцяють покарати й керівників затриманого податківця.

– Будуть нести, як мінімум, дисциплінарне покарання, тобто, я кажу про безпосередніх керівників, які допустили даний факт. Звертаю увагу уже через засоби масової інформації, в першу чергу до всіх наших працівників, а також до громадськості, про те, що поведінка наших працівників територіальних підрозділів несумісні з вимогами загальних правил державних службовців як по виконанню службових обов’язків, так і в поза службовий час вона є неприпустимою і не допустимою, – розповів начальник головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

– Звертаємось до громадськості, представників бізнесу. При наявності будь якої інформації щодо протиправних дій з боку службових осіб головного управління ДФС в Тернопільській області негайно повідомляти на телефон довіри, який працює щоденно в цілодобовому режимі за номером 23-63-92, та за номером 43-46-38. Крім того мобільний 098-922-42-82, – закликав  в.о. начальника відділу власної безпеки ГУ ДФС у Тернопільській області Павло Волоський.