додому Новини На фронті загинув відомий молодий патріот з Тернополя Сергій Коновал “Норд”

На фронті загинув відомий молодий патріот з Тернополя Сергій Коновал “Норд”

527
На фронті загинув відомий молодий патріот з Тернополя, лейтенант, командир другої роти другого батальйону 67 бригади Збройних сил України Сергій Коновал “Норд”. 

На фронт Сергій Коновал потрапив у 2014 році в складі Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор”. Після спаду активних бойових дій тренував молодь, готував майбутній резерв для боїв з окупантом.

Також Сергій працював як кінооператор. Саме він був рушійною силою у фільмі про українських кіборгів під назвою “Трохи нижче неба”. Згодом Михайло із Сергієм задумали фільм, який вже побачили тисячі українців. “Шлях поколінь” – став маленьким ударом по московській пропаганді і вже зібрав кілька мільйонів гривень на підтримку українських воїнів.

Сергій з однодумцями працював також над створенням – Будинку Ветеранів в Тернополі. Було ще багато творчих задумів, але повномасштабне московське вторгнення не дало можливості  їх завершити.

На базі підрозділів ДУК ПС, була утворена 67 бригада Збройних сил України, куди увійшов Сергій з побратимами. “Норд” брав участь в боях за Київщину, згодом були Харківщина,  Донеччина і Бахмут.

Сергій Коновал кілька місяців тому одружився із волонтеркою Ольгою Данченко. Їхнім спільним планам не судилося здійснитися.

Загинув Сергій Коновал разом із своїм другом та побратимом Тарасом Петришиним “Химерою”.

Вони прийшли разом на війну разом і загинули. Прощання з командиром Сталевої сотні другом Нордом і заступником командира роти другом Химерою відбудеться 9 квітня о 10 годині на Майдані Незалежності у Києві. О 19-ій того ж дня – панахида у Будинку печалі в Тернополі. 10 квітня о 11 – чин поховання на Микулинецькому кладовищі.