![1483631692--misto--20170101_205712-jpg](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2018/01/1483631692-misto-20170101_205712-jpg.jpeg)
Не зважаючи на суттєве зниження температури повітря, на довготривалі люті морози цього тижня налаштовуватися не варто. У Тернопільському гідрометцентрі кажуть, що у вівторок, 16-го січня температура повітря вночі становитиме 8-13 градусів морозу, вдень 2-7 градусів морозу по місту та області.
Із середи, 17 січня, температура трішки підніметься вгору. 18 і 19 січня температура повітря коливатиметься вдень та вночі від 1 морозу до 4 тепла. Загалом, протягом тижня очікують опадів у вигляді мокрого снігу. Тому водіям також слід бути обережнішими, на дорогах в цей час спотерігатиметься ожеледиця. Зі слів синоптиків, у 20-х числах січня варто очікувати мінусову темпаратуру, відповідно буде ще холодніше. Тому прояви справжньої зими ще точно настануть.