Головна благоустрій На дорозі біля Бучача відновили дорожнє покриття

На дорозі біля Бучача відновили дорожнє покриття

406

vlcsnap-2014-08-12-13h12m47s198Завершили ремонт дороги територіального значення Бучач – Чортків – Скала-Подільська на ділянці біля Бучача. Тут відновили дорожнє покриття довжиною 800 м. Для виконання робіт використали понад 1000 тонн асфальтобетону.

Одна із найгірших доріг Тернопільщини стала однією із кращих. Об’їзна навколо Бучача відтепер – в ідеальному стані.

– Тут відновлено покриття довжиною 800 метрів, вкладено 1000 тонн асфальтобетону. Багато було нарікань мешканців Бучача щодо аварійності цієї ділянки, а зараз бачимо, що просувається транспорт на достатньо високій швидкості. Далі буде вже нанесена розмітка, – розповідає заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра.

Бучацька дорога стала однією з небагатьох, відремонтувати які вдалось спільними коштами.

– В 2014 Тернопільська облдержадміністрація спільно з службою автомобільних доріг розробила програму розвитку доріг загального користування в області, де ми використовуємо два джерела фінансування, це обласний бюджет і спеціальний фонд державного бюджету, – говорить начальник Служби автомобільних доріг в Тернопільській області  Богдан Юлик.

Середня товщина нового покриття на ділянці біля Бучача – 9 см, тут уже здійснено поверхневу обробку.  Це поточний середній ремонт, проте начальник Служби автомобільних доріг області запевняє – працювали на совість. Кажуть, покриття зроблено на роки і буде слугувати на рівні капітального.


Доля інших доріг області залежить від грошей, а їх потрібно багато. Мережа доріг загального користування в області становить п’ять тисяч кілометрів. Їх зношеність – 80%. Цього літа уже відремонтовані ділянки доріг у селах: Горинка, Городище, Мшанець в райцентрах – Збараж і Бережани. У планах – об’їзна навколо Мишкович і максимальний ремонт траси Тернопіль-Львів. Загалом – чотирнадцять кілометрів нового покриття, сорок п’ять тисяч квадратних метрів ямкового ремонту, використано більше 9 тонн асфальтобетону.Тернопільщина тримає лідируючі позиції з ремонту доріг в Україні.

– Тут виступає на перший план ефективність управлінської діяльності, переговори з підрядниками, постачальниками. Завдяки такій роботі нам вдалося вийти на третє місце по кількості ямкового ремонту в Україні, – каже Леонід Бицюра.

До уваги водіїв! До  кінця літа закритий рух транспорту на автотрасі М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече на кілометрах 342-345, повідомляє Служба автомобільних доріг у Тернопільській області. На цій ділянці дороги, протяжністю  майже три кілометри проводитимуть ремонтні роботи з повною заміною дорожнього покриття. Об’їзд  відбуватиметься через автомобільну дорогу Т-20-20 Мишковичі-Дружба. Служба автомобільних доріг просить вибачення за тимчасові незручності.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here