додому Новини На Донеччині, за 30 кілометрів від лінії фронту, подружжя займається городництвом

На Донеччині, за 30 кілометрів від лінії фронту, подружжя займається городництвом

515
Як живуть українці на прифронтових територіях? Це вирішив дізнатися наш Назарій Голуб, коли приїхав на Схід країни. На Донеччині, за 30 кілометрів від лінії фронту у одному із сіл кореспондент TV-4 познайомився із місцевою жителькою. Не зважаючи на постійні вибухи та небезпеку жінка зі своїм чоловіком продовжують свій бізнес – вирощують овочі. Як це – думати про майбутнє, коли у твою оселю от-от може прилетіти ворожа ракета? Дивимось.
За 30 кілометрів від лінії фронту на Донеччині пані Надія разом зі своїм чоловіком попри щоденну небезпеку тримають свій бізнес. Подружжя займається городництвом. До повномасштабної війни свої овочі вони постачали у самий Донецьк, але зараз все змінилося, адже території, на які раніше вони возили свої товари, окуповані. Тому свою продукцію нині доставляють на захід Донеччини.

Надія, жителька села на Донеччині, розповідає: “Ми тоже постраждали, тому що ми живемо із землі, а земля нас кормить і нам нашу продукцію все таки там город був мільйонник і все і там зараз росіяниі ми туда не їздили”.

Не зважаючи на періодичні звуки вибухів, жінка говорить, їхня справа живе.

Пані Надія провела мені екскурсію своїм городом. Жінка не може натішитись урожаєм.

Декілька городів із овочами подружжя обробляє удвох. У нелегкій справі їм стає у пригоді залізний помічник – мотоблок.

Хизуючись власно вирощеними овочами, жінка розповідає, зараз, здебільшого, спокійно. Тому разом із чоловіком, свою сімейну справу намагаються робити на всі сто відсотків.

Окрім продажу товару у різних районах Донеччини, доставляють свою продукцію і у різні міста України, адже запевняє жінка, попит на натуральні овочі є. І тому подружжя планує і надалі розвивати свою справу, не зважаючи, на постійні звуки вибухів та небезпеку.