додому Новини На день міста, який традиційно відзначають 28 серпня, на Алеї зірок у...

На день міста, який традиційно відзначають 28 серпня, на Алеї зірок у Тернополі має з`явитися ще одна зірка

893

На день міста, який традиційно відзначають 28 серпня, на Алеї зірок у Тернополі має з`явитися ще одна зірка. Кому її планують присвятити – наразі невідомо. Адже до 28 липня тернополяни можуть подавати кандидатури особистостей, які, на їхню думку, заслуговують на це. У досвіді цих людей має бути великий внесок у розвиток свого рідного міста чи визнання у своїх сферах. Як можна долучитися до голосування – розповідаємо далі.

Вже понад десять років на Алеї зірок вшановують видатних особистостей, які своїм талантом і досягненнями прославляють Тернопіль або здобули визнання у своїх сферах. Щороку на ній з’являються нові імена видатних людей. Так планують зробити і цього року. Напередодні святкування Дня міста тернополяни можуть запропонувати ім`я особистості, якій і мають, на їхню думку, присвятити нову зірку на Алеї.

Наразі на Алеї зірок закладено тридцять шість зірок. Минулоріч відкрили зірку на честь захисників та захисниць України. Пересічні люди Тернополя, кажуть, цього року також би хотіли бачили ще одну зірку, присвячену українським військовим. Переконані, у період великої війни по-іншому бути не може.