додому суспільство На День міста у Тернополі показали квітковий рай

На День міста у Тернополі показали квітковий рай

434

Святкували День міста і у парку Національного відродження. Там відбулись виставка-ярморок, свято меду, квітковий рай та святковий концерт. У Тернопіль з'їхались народні умільці з Тернопільщини та сусідніх областей. Та дивували своїми виробами не лише гості міста, а й самі тернополяни: навчальні заклади, підприємства та організації. Вони влаштували справжній квітковий рай на Співучому полі.

Алея у парку "Національного відродження" у День міста зацвіла. Тернополяни вкотре довели: фантазії та натхнення їм не позичати. І хоч свято квітів у парку проводять щороку, квіткові ідеї не вичерпуються. До виставки долучились навчальні заклади міста, підприємства та організації. Кожна композиція окрім унікального дизайну була наповнена змістом.

Тернопіль – місто екологічного транспорту, присвята 200-річчю Шевченка, спорт у житті школярів, діти  єднають Україну, добро, мудрість та любов у житті людини – такі ідеї у своїх роботах втілили тернопільські школи. Вчителі розповідають, такі роботи чудово гуртують колектив, бо над створенням однієї композиції працювали і педагоги, і діти, і батьки. І справді, праця вкладена неймовірна, бо таких композицій із живих квітів парк "Національного відродження" ще не бачив.

Не поступаються тернопільським школам і підприємства міста. Працівники "Тернопільводоканалу" кажуть, все у своїй композиції зробили власноруч: від задуму і до його втілення. У своєму "гостинному дворі" водоканалівці поселили рибок і черпаху, а головна ідея композиції – вода дарує життя.

Тетяна Бакулінська, начальник абонентного відділу КП «Тернопільводоканал»: "Живе, як то кажуть, не існує без води. От ми сьогодні об'єднали: вода – це є наше життя, і квіти без води теж можуть пропасти. Самі працівники придумали різні композиції: вода – це життя, квіти великому Кобзару, файне місто Тернопіль і є квіти моєї матусі. Різні композиції, бажань було багато таких".

Здивували своєю композицією і лікувальні заклади Тернополя. Медики вкотре довели, що вміють працювати творчо. Лікувальні заклади міста втілили свій задум у формі топіару: символ медицини –  чашу зі змією та руку природи, яка дарує на цей світ дитину.

Ольга Ярмоленко, заступник начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільська міськрада: "Для того, щоб зробити цю руку, треба було зробити металічний каркас, знайти треба було зварювальника, який це зробить, потім вияснити, яким матеріалом треба натягнути цю руку, заповнити її землею і ці рослини посадити туди. Тому це зроблено три тижні тому, розпочата ця робота. Потрібно було, щоб ці рослини вкоренилися там. Важливе було доставлення сюди, бо воно важке, адже в середині є земля".

Квітковим композиціям на алеї у парку "Національного відродження" позаздрили б навіть найкращі майстри-флористи. Тернополяни не проходили повз, фотографувалися і ділилися враженнями від побаченого.

Тернополяни: "От так дивуєшся, дивишся на ці композиції, одна другої краща. Дивлюся, переживають люди, що створювали. Але я кажу до чоловіка, немає поганої квітки і немає поганої експозиції. Душа радується, радіє, дякуємо Богу за сьогоднішній день".