Головна Новини На День міста Тернополю вручать Почесний прапор ПАРЄ

На День міста Тернополю вручать Почесний прапор ПАРЄ

288

flag-europeПочесний Прапор Парламентської Асамблеї Ради Європи офіційно вручать Тернополю представники Ради Європи та іноземних делегацій 28 серпня о 17 годині. Захід пройде на вулиці Сагайдачного. Офіційно рішення про нагородження Тернопільської міської ради було ухвалене на засіданні Комітету з питань соціальної політики, охорони здоров’я та сталого розвитку ПАРЄ ще 10 квітня.

Почесний Прапор є третьою за величиною відзнакою після Європейського Призу та Таблиці, яким нагороджуються місцеві та регіональні органи влади за їх активне просування Європейського ідеалу (побратимство, європейські заходи, візити обміну і т.д.). Отримують дану нагороду щорічно лише 20-25 міст у всій Європі.

Прапор Ради Європи символізує блакитний небосхил, на якому 12 золотих зірок, розташованих по колу, втілюють союз європейців. Кількість зірок незмінна, 12 означає символ досконалості. Емблему затвердив 8 грудня 1955 року Комітет Міністрів Ради Європи з одноголосної рекомендації Парламентської асамблеї. З травня 1986 року вона також є офіційною емблемою Європейського Союзу.

Нагадаємо, що у липня 2013 року ПАРЄ нагородила міську раду Тернополя дипломом Ради Європи, як переможця конкурсу муніципалітетів. Тоді диплом вручав міському голові Сергію Надалу президент Парламентської асамблеї Ради Європи Жан Клод Міньйон, повідомляє Тернопільська міська рада.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here