Головна надзвичайне На Чортківщині пенсіонер підірвався на міні у власній хаті

На Чортківщині пенсіонер підірвався на міні у власній хаті

334

На Чортківщині пенсіонер підірвався на міні у власному будинку. Вибух стався, коли чоловік розбирав вибухонебезпечний предмет, господар загинув на місці. Про це повідомляють у прес-службі територіального управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Тернопільській області. Рятувальники звертаються до мешканців Тернопільщини: якщо ви знайшли предмет, схожий на боєприпас, не торкайтесь до нього, не перекочуйте і не намагайтеся розбирати його.

Трагедія трапилась 20 травня у селі Росохач Чортківського району. Металева знахідка, яку приніс додому 68-річний місцевий мешканець, виявилася смертельно небезпечною. Під час розбирання, вибухонебезпечний предмет вибухнув, через це пенсіонер загинув на місці увласному будинку.

Ірина Крупа, помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області: "Власник будівлі, ймовірно розбираючи вибухонебезпечний предмет часів Другої світової війни спричинив вибух в результаті якого він загинув на місці події".

Рятувальники звертаються до мешканців Тернопільщини: якщо ви знайшли предмет, схожих на вибухонебезпечний, не чіпайте, не перекочуйте і не намагайтеся розбирати його. Нехтування правилами безпечної поведінки часто призводить до летальних випадків.

Ірина Крупа, помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області: "Якщо ви виявили небезпечний предмет або підозрілий предмет, ні в якому разі не торкайтесь його руками, не можна його транспортувати чи перевозити в інше місце. Необхідно обгородити, повідомити представників рятувальної служби, представників міліції та органів місцевої влади. Після того, як предмет обгородять, необхідно виставити охорону і чекати прибуття фахівців".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here