Головна благоустрій На бульварі Куліша 14 жовтня відкриють дитячий і спортивний майданчики

На бульварі Куліша 14 жовтня відкриють дитячий і спортивний майданчики

524

vlcsnap-2015-10-05-16h31m53s25114 жовтня у Тернополі урочисто відкриють бульвар Куліша. Наразі там вже встановили дитячий майданчик, облаштували пішохідні доріжки. На бульварі монтують ще один дитячий та спортивний майданчики, де облаштують тренажери під відкритим небом, як на острівку “Чайка”. Крім цього там відремонтують міжбудинковий проїзд.

З проханням відновити бульвар Куліша у Тернополі до влади міста неодноразово звертались мешканці прилеглих будинків, бо територія була у неналежному стані. Нині на бульварі вже облаштували пішохідні доріжки, встановили дитячий майданчик, на завершенні ще один дитячий майданчик та спортивний де діятимуть тренажери під відкритим небом, як на острівку “Чайка”.

– Вже завершенні роботи з облаштування першого дитячого майданчика, на якому граються діти, тривають роботи з облаштування ще одного дитячого майданчика з протилежного боку бульвару Куліша, монтується вже і спортивний майданчик для силових тренажерів. Тому користуючись нагодою хочу запросити всіх тернополян на урочисте відкриття бульвару Куліша, – каже  міський голова Тернополя Сергій Надал.

Дитячим майданчиком на бульварі Куліша мешканці прилеглих будинків задоволені, кажуть тепер діти мають де гратися.

На ремонт цього проїзду та сусідніх дворів вже є проектно-кошторисна документація, але роботи розпочнуть вже наступного року. Наразі ремонтують заїзд до бульвару Куліша. Цей міжбудинковий проїзд спочатку не був у планах ремонтів, проте на прохання мешканців його таки облаштують, відтак сюди тепер буде зручно їздити не лише мешканцям будинків прилеглих до бульвару Куліша, а й батькам, які привозитимуть дітей у новий четвертий дитячий садочок.


– Цього року якщо дозволить погода виконаємо частину від кута цього будинку до межі де зупиняються автобуси бруківкою і буде облаштована екопарковка. Проїзд від вулиці 15 Квітня до Теплокомуненерго будемо виконувати в асфальті з облаштуванням бордюрного каменю та дорожнього корита. Також хочу сказати, що четвертий садочок, де зараз проходять комплексний капітальний ремонт за дорученням міського голови планується по периметру облаштувати бруківкою, яка при сприятливій погоді буде виконана ще цього року, – говорить  начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.

Урочисто відкриють бульвар Куліша у Тернополі на свято Покрови 14 жовтня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here