Головна благоустрій На бульварі Данила Галицького вже оновили водопровід

На бульварі Данила Галицького вже оновили водопровід

359

У Тернополі триває реконструкція бульвару Данила Галицького. Там кладуть бруківку, ставлять бордюри, облаштовують дитячий майданчик. Вже завершують працювати на бульварі водоканалівці. Протягом місяця вони замінювали водопровід. Повністю усі роботи на бульварі Данила Галицького планують завершити до Дня міста, тобто до кінця серпня. Окрім оновленої площі на тернополян та гостей Тернополя чекає новий фонтан.

Водопровід, що на бульварі Данила Галицького, вже кілька років потребував оновлення. І хоча аварій в основному вдавалось уникнути, то застрахувати від них вже у найближчому майбутньому не міг ніхто, кажуть у комунальному підприємстві "Тернопільводоканал". Усі труби були дуже старі.

Роман Романів, головний інженер КП "Тернопільводоканал": "Там вже термін найновішої труби стальної був більше 30 років, термін

експлуатації якої 25 років ,вже був 30. Тобто, будь-коли вже могло бути, старі труби".

У комунальному підприємстві стверджують – заміна водопроводу і усі роботи, які провели, значно підвищать надійність водопостачання прилеглих будинків.

Роман Романів, головний інженер КП "Тернопільводоканал": "Якщо реконструюється площа, то потім вже, щоб ми не міняли ці водопровідні мережі, то ми поміняли деякі ділянки водопроводу в цьому місці. Це ділянка діаметром 270 міліметрів труба поліетиленова – більше 200 метрів, 200 – 190 метрів, 160 – 100 метрів і діаметром 400 десь метрів 50. Разом з заміною водопроводу ми міняли запірну арматуру на якісну, не вітчизняного виробника, бо в нас нема такої арматури".

Роботи із заміни водопроводу тривали більше місяця. Могли впоратись набагато швидше, якби не дощі, каже головний інженер "Тернопільводоканалу". Зараз на бульварі будівельники облаштовують новий фонтан, побачать його тернополяни та гості Тернополя на День міста. До 28 серпня реконструкцію бульвару Данила Галицького планують завершити.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here