Головна надзвичайне На Борщівщині хлопці вимагали гроші стусанами (відео)

На Борщівщині хлопці вимагали гроші стусанами (відео)

383

43-річний житель Озеряни Борщівського району надав 23-річному жителю села Жилинці дрібну послугу, за що той дав йому 50 гривень, сподіваючись, що чоловік половину поверне. Увечері хлопець зустрівся зі своїм односельчанином і згадав про гроші, з яких не отримав решту. Хлопці вирішили повернути своє.

Запросили для вибивання грошей ще брата та товариша. Трійця увірвалась до хати 43-річного чоловіка та почала стусанами вибивати гроші. Чоловік стверджував, що нікому нічого не винен. Тоді найстарший 30-річний чоловік вхопив зі столу кухонний ніж та, приклавши тому до горла лезо, змусив віддати усе, що мав – понад 300 гривень. Крім того, чоловіки взяли мобільний телефон, а котромусь із них знадобився ще й дешевий одеколон.

Як розповів начальник Борщівського райвідділу внутрішніх справ Петро Фурман, поскаржитися потерпілий прийшов до дільничного інспектора. Одразу на місце злочину виїхала слідчо-оперативна група і вже на місці вдалося встановити осіб, причетних до нападу. Усі троє – жителі Жилинців, віком від 20 до 30 років, ніде не працюють.

Щодо підозрюваних розпочато кримінальне провадження за статтею 187 Кримінального Кодексу. Проводиться досудове розслідування.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here