додому духовність На благодійний концерт запрошує Тернопільський благодійний фонд “Карітас”

На благодійний концерт запрошує Тернопільський благодійний фонд “Карітас”

844

На благодійний концерт запрошує Тернопільський благодійний фонд "Карітас". Для тернополян співатиме чеський жіночий хор з міста Оломоуц. Духовні пісні у виконанні хору «Касіо пеа» можна буде почути завтра, 18 квітня, в Українському домі «Перемога».

Андрій Марчук, директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас»: "Це є молоді люди, які в час святого Великого посту мають добру нагоду робити добре діло. Тобто вони з цією поїздкою хочуть пожертвувати свій час, а можливо і навчання, і праці, приїхавши до нас в Тернопіль. І через цей концерт ті кошти, які будуть зібрані, дати на добрі справи у благодійний фонд "Карітас", а також на потреби і розвиток дитячого будинку "Пресвята родина".

Отець Ростислав Стройвус, координатор гуманітарної допомоги Архієпархіального «Карітасу» м.Оломоуц (Чехія): "Внести свою долю в ту нашу довгу співпрацю «Карітасу» Оломоуц і «Карітасу» Тернополя тим, що зроблять концерт, яким хотіли би одночасно подякувати всім спонсорам і всім людям доброї волі, які підтримують проекти цього благодійного фонду. Показати, що ми не тільки фінансово підтримуємо цей благодійний фонд, але і маємо тісні такі, товариські відносини".

Вхід на благодійний концерт – безкоштовний. Але кожен, хто прийде слухати духовні пісні, зможе зробити благодійні пожертви. У холі Українського дому "Перемога" проведуть аукціон виробів вихованців дитячого будинку "Пресвята родина". Гостей концерту також пригощатимуть яблучним соком.

Андрій Марчук, директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас»: "Ми маємо виробництво соку, яблучного зокрема, і, завдячуючи, партнерству "Карітасу" міста Оломоуц. Це вони були, перш за все, жертводавцями, які спричинилися і дали нам великий апарат соковижималку, через яку ми можемо душити цей сік і на цьому концерті зможемо дати попробувати цього соку".

«Карітас» міста Оломоуц і Тернополя співпрацюють вже вісім років. Проте хор «Касіо пеа» вперше даватиме концерт в Україні. Захід проведуть 18 квітня в Українському домі «Перемога». Початок о 19 годині.