додому Новини На біржі праці демобілізованим військовим допоможуть знайти роботу

На біржі праці демобілізованим військовим допоможуть знайти роботу

586

vlcsnap-2015-04-10-15h07m02s255На біржі праці демобілізованим військовим допоможуть знайти роботу. Для цього потрібно звернутися у центр зайнятості. Там нададуть кваліфіковану допомогу, а, за необхідності, запропонують пройти додаткове навчання.

На Тернопільщині у центри зайнятості уже почали звертатися демобілізовані. Частина з них працювала у військоматах, частина проводила навчання для солдатів, а є й такі, які повернулися із зони бойових дій. Усім їм сприятимуть у пошуку роботи.

– Ті люди, які працювали, то вони, можливо, звернуться на своє попереднє місце роботи. Якщо вони зможуть її виконувати в силу різних обставин. Ті, що не мали роботи або мають потребу її змунити, то будуть звертатися. Це буквально у березні у нас почалось звернення таких людей. Можливо, будуть випадки, коли не зможуть вони працювати за набутим досвідом і доведеться організовувати професійне навчання, перенавчання цих людей, тобто ми готові працювати з ними, – розповіла перший заступник директора Тернопільського обласного центру зайнятості Олександра Островська.

Для людей з інвалідністю забезпечують особливий підхід у підборі роботи. Враховують у такому випадку не тільки досвід, знання і вміння, а й стан здоров’я. Також учасники АТО з інвалідністю зможуть отримати ваучери на навчання без обмежень: страхового стажу чи віку. У центрі зайнятості сподіваються, що і самі роботодавці сприятимуть у працевлаштуванні демобілізованих.

– Будемо надіятися, що на наше звернення роботодавці будуть відгукуватися позитивно і ми все-таки зможемо їх працевлаштувати. Крім того ми направляли в державний центр зайнятості пропозиції, щоб заохотити роботодавців,щоб працевлаштовували тих людей, щоб ми їм повертали кошти, витрачені на зарплату і нарахування на зарплату цих людей, – каже Олександра Островська.