додому надзвичайне На Бережанщині мало не втопився чоловік

На Бережанщині мало не втопився чоловік

549

На Бережанищині ледь не втопився чоловік. Рятувальники його витягли, з переохолодженням доставили в реанімацію Бережанської районної лікарні. 30-річному чоловіку пощастило, каже начальник рятувально-водолазної служби Тернопільщини Василь Козак, ще б хвилина – і могла статися трагедія.

В суботу, 28 грудня, близько 9:30 рятувальникам Бережан повідомили: на місцевому ставі тоне людина. Одразу на місце виїхали працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій та рятувально-водолазної служби Тернопільщини.

Василь Козак, начальник рятувально-водолазної служби Тернопільщини: "Хлопці приїжджають і бачать, що цей чоловік з 1983 року народження, ще голова його була на поверхні води, якби ще хвилина і вже б йому було все. Хлопці били кригу, цим човном добралися десь від берега метрів 30-35. Їм вдалося підняти цього потерпілого вже за допомогою шнурка, хлопці, що залишилися на березі витягли його. Цей чоловік був доставлений в лікарню з переохолодженням, він живий зараз знаходиться в лікарні".

Рятувальники вкотре застерігають і просять людей не виходити на лід. Товщина криги на Тернопільському ставі небезпечна, каже Василь Козак і становить менше 10 сантиметрів.

Василь Козак, начальник рятувально-водолазної служби Тернопільщини: "Особливу увагу звертаю до наших рибалок, я нарахував на даний момент 36 рибалок, які все ж таки ризикують своїм життям".

На рибалок дивляться діти і також виходять на лід. Тому батькам варто звернути увагу і застерегти дітей, які зараз на канікулах.

Василь Козак, начальник рятувально-водолазної служби Тернопільщини: "Всі ставки практично в області покриті кригою, де є витоки річок, там є проталини. Ми б хотіли, щоб ці свята наші рибалки, наші діти не виходили на кригу і не ризикували своїм життям. Бо ця трагедія, яка була в нас на Тернопільському ставі, і взагалі в нашій області – це просто люди нехтують простими елементарними правилами поведінки на кризі".

В грудні на Тернопільщині сталося 4 нещасних випадки на водоймах області, в яких 3 людей загинуло, двох вдалося врятувати.