додому суспільство На автозаправних станціях Тернополя заборонили торгівлю після 22-ї години

На автозаправних станціях Тернополя заборонили торгівлю після 22-ї години

611

На автозаправних станціях Тернополя заборонили торгівлю після 22-ї години. Так вирішив виконавчий комітет міської ради. Влада Тернополя пояснює, піти на такий корок змушені, оскільки автозаправки не виконують рішення сесії. Міська влада збільшила коефіцієнт плати за оренду землі під автозаправними станціями у Тернополі, однак підприємці не поспішають платити за новим коефіцієнтом. Тепер їм заборонена нічна торгівля.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Вже пройшло декілька місяців, а представники цих компаній не виконують рішення сесії, тобто оплачують за оренду землі по-старому, а не по-новому. А це мало би збільшити надходження до міського бюджету у два рази. Оскільки це невідбувається, то ми звернулися до податкової служби з проханням зробити перевірки, дорахувати їм ці додаткові платежі з фінансовими санкціями. Окрім того було прийняте рішення виконавчого комітету позбавити права торгівлі після 22 години на всіх торгових об'єктах автозаправок Тернополя".

У межах міста діє близько 20 заправок. На двох автозаправних станціях Тернополя, куди сьогодні звернулась знімальна група "Провінційних вістей", коментувати дії міської влади відмовились. Не на камеру працівники заправок кажуть, як і у випадку із забороною продажу алкоголю у нічний час, якщо таке рішення є, то його виконуватимуть. Міський голова ж у свою чергу наголошує, якщо не буде розуміння від підприємців, ставитимуть питання про припинення роботи окремих АЗС у Тернополі.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Всі ці АЗС отримують гроші від наших тернополян. Всі ці АЗС не є тернопільськими. Податки вони сплачуюють там, де вони зареєстровані. У всіх інших містах, тільки не в Тернополі. Автомобілі, які заправляються і їдуть через Тернопіль руйнують дороги наші. Відповідно цілком логічно, що вони мають сплачувати за землю більше, ніж звичайні підприємці, які займаються підприємницькою діяльністю у місті Тернополі".