![vidkrittya-zirki-09082023](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/08/vidkrittya-zirki-09082023-640x480.jpg)
27 серпня на День міста презентують бронзову зірку “Містам-побратимам”.
Про це розповіли у міськраді.
Міський голова Сергій Надал зазначив, що зірка присвячується нашим містам-побратимам за допомогу, підтримку України та нашого міста під час війни. Так, надходили та продовжують надходити гуманітарні вантажі для допомоги захисникам та внутрішньо переміщеним особам, а дітей наших військових запрошують на відпочинок та оздоровлення.
Традиційно виготовлять зірку для алеї за гіпсовою заготовкою тернопільського скульптора Дмитра Пилип’яка.
Нагадаємо, «Алею зірок» у Тернополі відкрили ще 28 серпня 2011 року, де щороку з’являються нові імена видатних тернополян, які зробили вагомий внесок у розвиток громади.