додому суспільство Мистецтво може подолати наркоманію

Мистецтво може подолати наркоманію

370

Мистецтво може подолати наркоманію, переконані організатори акції "Скажи наркотикам "НІ" – обери здоров'я". Аби допомогти наркозалежним, 6 квітня у драмтеатрі провели благодійну виставку та концерт, щоб зібрати гроші для допомоги наркоманам та щоб кожен присутній у залі зміг усвідомити – для самореалізаціє є кращі шляхи, аніж наркотики.

Більше 80% наркозалежних – люди до 30 років. Саме тому організатори акції "Скажи наротикам "НІ" – обери здоров'я" вирішили боротися із наркоманією силою мистецтва, адже переконані, що захоплення молоді творчістю віддаляє від хибного шляху. Аби зібрати гроші для допомоги наркозалежним, у фойє на другому поверсі драмтеатру провели виставку молодих тернопільських художників, серед яких Олеся Гудима, Віталій Агапєєв, Юрій Устимчук, Роман Леськів, Володимир Штогун та Тарас Бріль. Усі охочі там же могли отримати номер рахунку, на який можа перечисляти благодійні пожертви.

Для присутніх вже у концертному залі театру виступили відомі у Тернополі та за його межами співаки, музичні гурти та літературна студія 87. А все, аби переконати: наркотики – азартна гра, в якій людина сподівається на виграш, а втрачає життя.

Віктор Сак, начальник управління внутрішніх справ України в Тернопільській області: "Я хочу щоб після цієї акції нашої наші діти, наша молодь, наші громадяни зрозуміли, що треба допомогти тим людям, які попали в залежність, тому що це не зовсім злочинці, це люди, які хворі або які не розібралися в даний момент в тій чи в іншій ситуації. Якась була пролема і людина стала на крок вживання наркотиків".

Наталія Найчук, начальник управління у справах сім'ї та молоді Тернопільської ОДА: "Ми звикли, що завжди всі акції публічні, добрі, благодійні, корисні, які привертають, до яких йдеш з гарним настроєм, з гарними почуттями. Сьгоднішня акція також відверта і щира, адже люди, які люди, які з тих чи інших причин стали на шлях наркоманії, потребують, в першу чергу, допомоги. Можливо, навіть більше, чим сім'ї, які опинилися в складних життєвих умовах, можливо, навіть більше, чим діти-сироти. Це люди, яким потрібно допомогти і допомогти зусиллями всіх".

Ольга Ютовець, заступник начальника упраління освіти Тернопільської ОДА: "Нам, молодим, нашим дітям будувати майбутнє. І якщо сьогодні хоч одна дитина, яка сьогодні в цьому залі, перейметься цією проблемою, задумається і зробить на майбутнє правильний вибір, то я вважаю, що організатори провели якісно цю акцію і вона пройшла недаремно".