додому Новини Минулої суботи Тернопіль знову ярмаркував

Минулої суботи Тернопіль знову ярмаркував

610

Дешевше на 15-20% продавали сільськогосподарську продукцію в суботу, 10 листопада, на ярмарках, які відбувались у різних частинах Тернополя. Віддавали її за ціною виробника.

Підприємці на ярмарок з'їхались із усієї Тернопільщини. Ірина Лиса – із Зборівщини, там її родина тримає 70 сімей бджіл. Мед мають і для себе і на продаж. Віддають по 30 гривень за кілограм – дешевше, ніж зазвичай продають на ринку.
 
– Є лісовий, майський, гречаний і гречка з розторопшею. Каждий мед має свої свойства і вкус, – розповідає Ірина Лиса, яка продає мед.
 
Тернополяни ярмарок хвалять, кажуть, ціни справді дешевші, ніж на ринку чи у магазинах:
 
– М'ясо набагато дешевше. Порядка 7-8 гривень дешевше м'ясо. Ну морква в "Барвінку" 1,87, тут 2 гривні, але тут краща морква, приміром. Мід дешевший, меду дуже бугато, дуже вдячний, мід хороший.
 
Проте, є і такі, яким ярмаркові ціни – зависокі.
 
– Масло топленное – 21 гривня, а в нуклесе – 17. Разница? Можна куплять пенсионеру, а? Хлеб – 3,75, а у нас в магазине житно-пченичній – 3,25. 50 копеек пенсионеру – на каждой буханке.
 
Начальник управління агропромрозвитку Тернопільської облдержадміністрації Андрій Хома теж прийшов на ярмарок – подивитись, як проходить. Каже, що це один із найпотужніших ярмарків, які провели цьогоріч. Додому купив хліб, рибу та ковбасу.
 
– Я не рахую, скільки я зекономив. Це шоб рахувати це вже треба думати над цим – зекономив чи не зекономив. Я бачу, що дешевше, тай купляю. Навіть не то шо дешевше, навіть якби було дорожче, я би купив зараді того, що я прийшов на ярмарок, – каже начальник управління агропромрозвитку Тернопільської облдержадміністрації Андрій Хома.
 
Суботній ярмарок, за словами організаторів, був одним із найвдаліших, які проводили цьогоріч. В середньому виробники продають на них сільськогосподарської продукції на 5 мільйонів гривень.
 
TV-4