Головна Новини Минає 25 років з дня створення Української Спілки ветеранів Афганістану

Минає 25 років з дня створення Української Спілки ветеранів Афганістану

530

vlcsnap-2015-06-24-16h34m41s177Минає 25 років з дня створення Української Спілки ветеранів Афганістану. З нагоди цієї дати у Тернополі в парку Національного Відродження представники влади, тернополяни поклали квіти до монумента загиблим воїнам-афганцям. Їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання.

Щороку учасники афганської війни збираються тут, аби вшанувати пам’ять загиблих товаришів. Вони вважали, що будуть ветеранами останньої війни, але сьогодні Україна стала однією з гарячих точок на карті світу. Воїни-афганці багато років були прикладом мужності і виконання обов’язку перед Батьківщиною. Таким прикладом вони є і сьогодні, чимало з них особисто захищають незалежність країни на сході, а ще чимало допомагають, чим можуть.

– Їхній бойовий досвід, то він залишився з ними назавжди. Вони зараз дуже велику роботу роблять, вишколи організовують, збирають дуже багато речей, які нам потрібні. Тому за це честь і хвала їм, – каже ВОЛОДИМИР КАТРУК,  командир батальйону особливого призначення «Тернопіль».

Близько трьох тисяч мешканців Тернопільщини були учасниками довготривалої та жорстокої війни в Афганістані, з них – півсотні загинули, двоє пропали безвісти, більше вісімдесяти повернулися додому інвалідами. Згадуючи про події 25-річної давності і про сучасні реалії в нашій державі ветерани Афганістану запевнили, що завжди захищатимуть народ України.

– Тернопільська міська організація входить в обласну організацію і є однією з найактивніших. Обласна організація нараховує близько 1600 членів, це райони і Тернопіль. На сьогодні організація активно допомогає учасникам АТО – волонтерський рух, – розповідає РОМАН ХРАПЦЬО, голова Тернопільської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here