додому Новини “Миколай про тебе не забуде”. Волонтери збирають 2 тисячі подарунків для дітей

“Миколай про тебе не забуде”. Волонтери збирають 2 тисячі подарунків для дітей

1384

Акція “Миколай про тебе не забуде” вже тринадцятий раз поспіль відбудеться у Тернополі. Цьогоріч волонтери планують роздати 2 тисячі подарунків дітям з малозабезпечених, багатодітних, та неблагополучних сімей. В рамках акції координатори проведуть ряд заходів, де збиратимуть гроші на закупівлю подарунків. Також просять долучитися усіх небайдужих, у греко-католицькі храми можна приносити іграшки, канцтовари, засоби особистої гігієни. Помічником святого Миколая може стати кожен, кому виповнилось 16 років.

Близько 2 тисяч дітей із малозабезпечених, потребуючих, багатодітних та неблагополучних сімей отримють подарунки в рамках щорічної акції “Миколай про тебе не забуде”. Розпочнуть збирати гроші волонтери вже 26 листопада. Біля греко-католицький храмів міста традиційно продаватимуть пряники, а виручені гроші витратять на закупівлю подарунків.

– Що входить в сам подарунок? Це солодощі іграшки, канцелярське приладдя, засоби особистої гігієни. Тобто, усі ці речі кожна людина, яка бажає долучитися до нашої акції, може пожертвувати, скласти таку пожертву і усі ці речі буде подаровано 18 числа потребуючим діткам, – розповідає координатор акції “Миколай про тебе не забуде” Ірина Бревко.

Усі складники подарунків можна приносити безпосередньо на Фабрику святого Миколая, що в церкві святого Йосафата на вулиці Лучаківського, або ж у будь-який греко-католицьких храм міста. Єдине прохання від координаторів акції – приносити лише нові речі. Також для усіх, хто хоче пожертвувати гроші на подарунки потребуючим дітям, у церквах, магазинах, закладах громадського харчування розмістять скриньки з логотипами акції “Миколай про тебе не забуде”. Запрошують долучитися до доброї справи і помічників святого Миколая. Ними можуть стати усі охочі, кажуть координатори акції.

– Від 16 років вони можуть працювати на фабриці. Від 18 вони розносять подарунки по домівках 18 числа. Зареєструватися помічником святого Миколая можна на сайті, сайт в нас вказано на афішках. Також за номером телефлну можна дізнатися усю детальну інформацію на афішах. А також ми потребуємо водіїв – людей, які мають власні транспортні засоби, мають можливість їх заправити та допомогти з розвезенням цих подарунків, – каже Ірина Бревко.

– Ми долучаєм до акції багато волонтерів, студентів, молоді і кожного року треба старатися зробити все для того, щоб акція була актуальною і сьогодні, дякувати Богу, що сьогодні дуже багато хто починає робити акції, вчаться люди і хочуть робити добро і є дуже велика конкуренці в тому, щоб залишатися досконалими у виконанні місії Святого Миколая. Це дуже складний процес, ми залучаємо дуже багато фахівців, – додає сотрудник Архикатедрального собору Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ отець Орест Павліський.

Цього року акція “Миколай про тебе не забуде” у Тернополі відбудеться вже тринадцятий раз поспіль.