додому Новини Микола Томенко розповів про мирний план Президента

Микола Томенко розповів про мирний план Президента

549

vlcsnap-2014-10-23-18h30m50s75“Мир треба здобувати у такий спосіб, аби ми не втратили ні одного квадратного метра нашої землі, але щоб ми і не ховали наших солдатів”, – про це сьогодні заявив радник Президента України Микола Томенко. Він назвав шляхи, які приведуть нас до перемоги у війні. Микола Томенко розповів про мирний план Президента.

– І єдність країни необхідна, і необхідна ця єдність бажано мирним шляхом. Президентський мирний план, який з 12 пунктів складається, намагається балансувати, щоби ми не втратили поваги, гідності впливу на всю територію, і щоб не втратили людей, громадян України. Це не легко. І ви бачите, які важкі йдуть переговори у світі, і так непросто в середині країни, – вважає радник Президента України Микола Томенко.

Микола Томенко каже: є три складові перемоги у війні. Україна має обов’язково отримати підтримку світу у боротьбі з Путіним. Друга умова – це сильна, оснащена і професійна армія. Третя складова перемоги – це робота із місцевим населенням на Сході.

– Я думаю, що це питання, яке не менше року треба розглядати, цей проект повернення впливу України на ці території. Я не розумію політиків, які за день чи місяць готові це все зробити. Робота йде серйозна. Такої роботи не велося по підйому української армії вже десятки років. Все розкрадалося. Зараз все тільки відновлюється. Тому це перемир’я дуже важливе, – говорить Микола Томенко.