Головна АТО Микола Люшняк придбав позашляховик для Добровольчого Українського Корпусу

Микола Люшняк придбав позашляховик для Добровольчого Українського Корпусу

450

vlcsnap-2015-03-12-16h06m58s230Не лише Збройні Сили України а й добровольчі військові формування потребують підтримки. Народний депутат України Микола Люшняк придбав автомобіль для Добровольчого Українського Корпусу. Позашляховик бійцям уже передали.

Не бути байдужим до потреб українських військових закликає народний депутат Микола Люшняк. Він вкотре придбав автомобіль для захисників держави. Цього разу позашляховик передали бійцям Добровольчого Українського Корпусу.

– Хлопці повинні бути мобільні. Мобільні в плані пересування, в плані тому, що вони можуть швидко заїхати куда їм потрібно і швидко виїхати, якщо треба, вивезти поранених. Це є маленька така лепта допомоги тим хлопцям, які сьогодні пішли добровольцями, щоб підняти дух, тому що я би хотів сьогодні бути з ними. Наразі я не можу бути з ними, тому мій обов’язок – допомагати всім чим можна. Ясне діло, я би хотів не тільки купляти автомобілі, форму, бронежилети, каски, я би хотів їм купляти новітні ракетні установки, щоб вони могли чим пошвидше зупинити агресора, – говорить народний депутат України Микола Люшняк.

Боєць ДУКу, кіборг Валерій Чоботар “Гатило” каже, така допомога потрібна постійно. Нещодавно лише за одну ніч від обстрілу з “Граду” бійці добровольчого корпусу втратили п’ять автівок. То ж підтримці із тилу хлопці радіють.

– Чесно кажучи, ми всі надіємося, що воно закінчиться швидко, хоча розуміємо, що воно може тривати дуже довго. Але, є одна фраза, яку зараз я постійно тримаю на устах, що з допомогою зброї ми можемо виграти війну, але ми ніколи не виграємо миру. Мир ми повинні виграти не зброєю, а саме стосунками один між одним, спілкуванням, шуканням компромісу навіть, – каже боєць Добровольчого Українського Корпусу Валерій Чоботар.

Валерій Чоботар вважає – найбільша проблема в Україні у тому, що не всі розуміють те, що триває війна й люди повинні бути солідарними на всіх фронтах.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here