додому Головні Михайло Апостол заявляє про фальсифікації результатів голосування

Михайло Апостол заявляє про фальсифікації результатів голосування

699

snapshot20141028162928На другому місці з невеликим відривом, приблизно у 8%, у 166 виборчому окрузі з центром у Теребовлі – Михайло Апостол. Він результати голосування називає сфальшованими. Про це Михайло Апостол розповів журналістам на прес-конференції у Тернопільському прес-клуб. Кандидат каже, звернувся в міліцію, СБУ та ЗМІ не заради власної перемоги, а щоб добитися справедливості.

Михайла Апостола здивувала велика кількість зіпсованих бюлетенів, 5 і більше відсотків, саме з голосами за мажоритарних кандидатів, а також рекордна явка виборців у 166 виборчому окрузі.

– Я знаю ситуацію не те, що по округу а чи не по кожному селі: скільки людей виїхало, скільки є, скільки голосують. Є такі села, де виграв мій опонент: 99% – село Лошнів, Слобідка – 95%, Сапова – 88%, Плебанівка – 92%, Підгрудня – 97%, – каже МИХАЙЛО АПОСТОЛ, народний депутат України VII скликання.

Підозрює Михайло Апостол і продаж голосів, зокрема посилається на слова члена дільничної комісії села Лошнів. Щоб уникнути тиску на цю людину, прізвища не називає. Вказує Михайло Апостол і на численні виправлення у протоколах з виборчих дільниць, і на помилки у них. Демонструє й журналістам: наприклад, село Іванівка Теребовлянського району – навпроти одного з кандидатів прописом написано шістдесят голосів, а цифрою дев’яносто шість. Михайло Апостол каже, це лише частина протоколів, яка є у нього на руках. Кандидат налаштований добиватися справедливості.