додому АТО “Ми молимося за вас!” – листи для біців АТО написали діти з...

“Ми молимося за вас!” – листи для біців АТО написали діти з особливими потребами

690

vlcsnap-2014-12-03-15h26m17s34Листи для біців АТО писали вихованці Тернопільської спеціальної школи для дітей з особливими потребами. Вони бажали воякам повернутися живими і дякували за те, що захищають Україну.

Діти з особливими потребами – з синдромом Дауна, психофізичними вадами, аутисти дуже гостро відчувають ситуацію в країні, вони розуміють що в Україні війна і хочуть долучитися до допомоги бійцям на Сході. Відтак, вирішили передати воїнам малюнки. Малюнок Павла говорить сам за себе. Дядько хлопчика волонтер, відвозить на Схід харчі та іншу допомогу.

– Я на цьому малюнку зобразив, як машина привозить харчі нашим бійцям.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:   Днем уваги та любові називають Всесвітній День інвалідів в Тернопільській спеціальній школи для дітей з особливими потребами

А в Олі брат воює на Сході, дівчинка дуже любить і чекає його.

– Іване, я чекаю тебе живим.

Наталія Бандура, практичний психолог Тернопільської спеціальної школи для дітей з особливими потребами, розказує:

– Сьогодні в нас таке арт-терапевтичне заняття, діти малюють малюнки, якими в такий непростий час хочуть підтримати воїнів АТО. Я думаю, це заняття є в практичному плані таким важливим, бо таким чином наші діти висловлюють те, чому ми завжди їх вчимо – бути людьми.


– Нам дуже б хотілося, що крім того, що наші діти вчаться і як би держава опікується дітьми з особливими потребами, щоб вони зрозуміли, що треба ділитися своїм теплом, на сьогоднішній день це той момент, що ми не тільки можемо взяти від держави, ми можемо хоча б маленьку частинку віддати від себе. Тому була така акція “Намалюй малюнок від щирого серця, – каже директор Тернопільської спеціальної школи для дітей з особливими потребами Лариса Акменс.

Більшість дитячих малюнків яскраві. На них не має кольорів скорботи. Особливі діти сподіваються, що в країні нарешті настане мир і спокій.