додому Новини 15 тисяч учасників: тернопільський фестиваль “Файне місто” цьогоріч відбувся у Львові

15 тисяч учасників: тернопільський фестиваль “Файне місто” цьогоріч відбувся у Львові

796

З 28 по 30 липня вперше у Львові відбувся фестиваль “Файне місто”.

Цьогоріч фестиваль, який з 2013 року проводився в Тернополі, зібрав понад 15 тисяч учасників та більше 70 музичних виконавців. 

“Ми розглядали різні локації на заході України для проведення фестивалю. Першим питанням, звичайно, була безпека. Адже, якщо ми хотіли прийняти 5 тис. осіб вдень, то мали якось їх убезпечити. Проаналізувавши усі локації, що є, ми побачили, що FESTrepublic у Львові найбільше підходить. Також ми вдячні за сприяння і підтримку міської влади. Адже наш фестиваль – це не лише про музику, це територія вільних людей, які не лише розважаються, а щось творять”, – наголосив Максим Черкашин, один із засновників фестивалю.

Команда фестивалю від початку повномасштабного вторгнення фінансово допомагає бригаді Національної Гвардії України “Азов”. Попередньо на аукціонах фестивалю зібрано 1 342 000 гривень. Інші надходження ще рахують.

“Великий респект за проведений фестиваль. Все відбулося на найвищому рівні. Ми раді, що «Файне місто» було у Львові. Дякую за якісну, потрібну та корисну подію”, – відзначив мер Львова Андрій Садовий.