додому спорт Муніципали Тернополя розійшлися безгольовим миром із Макіївським “Макіїввугіллям”

Муніципали Тернополя розійшлися безгольовим миром із Макіївським “Макіїввугіллям”

491

ФК "Тернопіль" грає внічию із аутсайдером, втім, здобуте очко дозволило команді повернутися із другого на перше місце у турнірній таблиці ІІ ліги Чемпіонату України з футболу. У минулому турі, на рідному полі, муніципали Тернополя розійшлися безгольовим миром із Макіївським "Макіїввугіллям", яке посідає передостанню сходинку.

На перемогу ФК "Тернопіль" проти "Макіїввугілля" розраховували і вболівальники, і тренери, і самі футболісти. Підпсувала настрій муніципалів травма одного з лідерів команди Василя Чорного – він на тренуванні пошкодив зв'язку і на три тижні опинився в гіпсі. Попри це ФК "Тернопіль" володів ігровою перевагою і в першому і в другому таймах. Втім створені моменти виявилися безрезультативними. Крім того кілька разів муніципали дозволили макіївському супернику потурбувати і ворота Плетеницького. Активнішу гру своєї команди тернопільскі вболівальники побачили після перерви. Чим менше залишалося до кінця матчу, тим настирнішими ставали гравці ФК "Тернопіль", та забити гол так і не судилося. Мирові 0:0.

Андрій Кондзьолка, капітан ФК "Тернопіль": "Недооцінки суперника з нашої сторони не було, знали що сильна команда, бо рівень команд приблизно однаковий, чи вони внизу турнірної таблиці чи вверху. Старалися зіграти як завжди, просто може далася взнаки відсутність нашого лідера Чорного, бо вверху нам було важко сьодні, майже всю верхову боротьбу програли, якби був Василь, я думаю, було би на багато легше".

Василь Івегеш, головний тренер ФК "Тернопіль": "Ми проіграли перший тайм, мається на увазі десь такі були, як вони. Другий тайм десь вже боялись не пропустити, і в кінці був маленький штурм. І ви бачите, то що ми чекали, то сталося. Ну, я вам скажу, трагедії не бачу, тому що ви бачите всі результати. Я думаю, що на сьогоднішній час ми знову піднялись на перше місце по турнірній таблиці, це вже успіх великий".

Одинакову із ФК "Тернопіль" кількість очок, тобто 35, має Дніпродзержинська "Сталь", яка того дня поступилася київським пивоварам 1:4. Через гіршу різницю забитих-пропущених вона посідає другу сходинку. Саме із "Сталлю" і доведеться зіграти тернополянам у наступному турі. Математика проста – перемігши муніципали закріпляться на першій сходинці, не втратять її і в разі нічиї. Поразка ж відкине ФК "Тернопіль" на друге місце. Гра проти "Сталі" відбудеться в суботу, 26 жовтня, у Дніпродзержинську.

Василь Івегеш, головний тренер ФК "Тернопіль": "Однозначно, що не можу я сказати, що ми їдем туда проігрувати, такого в нас ніколи не було. В нас буде зараз дуже багато часу, хоть недільку, щоб відпочити, посеред тижня буде студентська ліга, де і гравцям дам тільки зіграти по одному тайму. І будем готуватись на "Сталь" Дніпродзержинськ. Їдемо ми поїздом, якраз нам уже причіпним вагоном, говорять, що почіплять нам, трохи не будем автобусом, відновимся  і з повними силами. Болійте за нас, будемо бачити що воно буде там".