додому культура Муніципальний Галицький Камерний оркестр відзначить 25-річний ювілей

Муніципальний Галицький Камерний оркестр відзначить 25-річний ювілей

1208

Муніципальний Галицький  Камерний оркестр відзначає 25-річний ювілей. 19 березня, у неділю, музиканти під орудою Василя Феленчака запрошують усіх шанувальників своєї творчості в Український дім “Перемога” на святковий концерт.

Муніципальний Галицький камерний оркестр – ровесник незалежної України. Цьогоріч колектив відзначає свій 25-річний ювілей. За роки творчої діяльності оркестр може похизуватися неабиякими здобутками: близько двох тисяч концертів у Тернополі та області, а також для офіційних закордонних делегацій, гастролі в Німеччині, Франції, Польщі, Угорщині, Словенії, співпраця зі знаними народними артистами України. За словами керівника та диригента оркестру Василя Феленчака, головне їхнє завдання – виховувати у людей любов до мистецтва та зміцнювати український дух на рідній землі.

Долучитись до свята з нагоди 25-річчя оркестру та відвідати ювілейний концерт тернополян та гостей міста запрошують у неділю, 19 березня в Український дім «Перемога». Шанувальникам організатори обіцяють найулюбленіші класичні та популярні твори, «родзинки» джазової та рок-музики, вокальні твори, виконані разом із Народною хоровою капелою «Зоринка», вітання та інші приємні несподіванки.

– Програма буде цікавою. Вона складатиметься з улюблених творів, які були відзначені нашими слухачами, також 2 твори класики, 2 твори достатньо прагматичні, буде ще українська програма у вигляді платогонів, – розповідає керівник та диригент Муніципального Галицького оркестру, народний артист України Василь Феленчак.

З нагоди ювілею, окрім концерту готують також фотовиставку оркестру у світлинах Михайла Бенча, яка діятиме в Українському домі «Перемога», зазначив незмінний ведучий концертів оркестру Михайло Зубик.

– Окремою частинкою цієї виставки буде виставка-експозиція настрою маестро також у світлинах Михайла Бенча. Ми не давали заголовків до фотографій, адже не так важливо, коли і де оркестр виступав, як важливо побачити настрій колективу і людей, які слухали мистецькі твори, – каже постійний ведучий концертів Муніципального Галицького камерного оркестру Михайло зубик.

Квитки на святковий концерт можна придбати в касі Українського дому «Перемога».