Головна Новини МРЕВ більше немає. Підрозділи державтоінспекції реорганізовують

МРЕВ більше немає. Підрозділи державтоінспекції реорганізовують

662

vlcsnap-2015-12-16-18h09m58s418МРЕВ більше немає. Підрозділи державтоінспекції, де громадяни раніше реєстрували автівки чи перереєстровували їх, а також отримували водійські права, відповідно до рішень кабміну, реорганізовують. На базі колишніх міжрайонних реєстраційно-екзаменаційних відділів, підпорядкованих ДАІ, створюють сервісні центри МВС України. Вони перебрали на себе функції попередників, а також, в майбутньому, надаватимуть й інші додаткові послуги.

На Тернопільщині вже працює регіональний сервісний центр МВС в Тернопільській області, який перебрав на себе основні функції колишнього МРЕВ. Підрозділів у сервісного центру є п’ять. Послуги з реєстрації чи перереєстрації транпортних засобів, зняття автівок із обліку, а також видачі водійських прав надають у Тернополі, Кременці, Теребовлі, Чорткові і Підгайцях.

– Це на базі колишніх МРЕВ створені ці центри надання послуг. Всі ці центри будуть працювати в режимі єдиного вікна. Тобто якщо це буде вестися мова перереєстрації транспортних засобів, або ж реєстрацію автомобілів, також видачі посвідчення водія, – розказує спеціаліст по зв’язках з громадськістю регіонального сервісного центру МВС в Тернопільській області Василь Барановський.

Щодо нововведень – тепер перереєструвати автівку при купівлі-продажу буде дешевше. Відмінили довідку-рахунок, раніше необхідну при перереєстрації і яка коштувала близько тисячі гривень.

– Як і продавець, так і покупець повинні з’явитися в сервісний центр, в присутності кваліфікованого працівника вони заповняють договори купівлі-продажу в трьох примірниках. Один примірник залишається в сервісному центрі, підшивається до справи і по одному примірнику отримують як покупець, так і продавець.  Довідка-рахунок тепер не потрібна. Договора купівлі-продажу оформляються безкоштовно в подальшому. Але я наголошую, що безкоштовний договір купівлі-продажу. Тому що були випадки, коли говорили, що свідоцтво про реєстрацію безкоштовно. Бланкова продукція відповідно в касі оплачується, а договора купівлі-продажу – безкоштовно, – каже Василь Барановський.

Також у майбутньому сервісні центри надаватимуть також інші додаткові послуги, які саме – повідомлять.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here