Головна суспільство Можливих провокацій під Тернопільською міською радою очікують вже завтра

Можливих провокацій під Тернопільською міською радою очікують вже завтра

367

Можливих провокацій під Тернопільською міською радою очікують вже завтра 25 квітня, перед початком засідання сесії Тернопільської міської ради. Може дійти навіть до захоплення приміщення, припускають у міськраді. Відтак, посилено працюватимуть правоохоронці. Загалом на засіданнія сесії винесуть майже 270 питань, більшість з них земельні. Також голосуватимуть і за проголошення 8 та 9 травня Днями жалоби та заборонять використовувати у ці дні радянську та комуністичну символіку.

Про те, що завтра 25 квітня під стінами Тернопільської міськради може бути гаряче, тут уже знають.

– Ми маємо таку інформацію від правохоронних органів, про те, що такі провокації можливі і завтра під час проведення сесії, і в понеділок. Знаємо, що під видом різних, в тому числі і громадських організацій, можуть бути люди, які займаються певними провокаціями. Хоча, я впевнений, що в патріотичному Тернополі не допустять, щоб такі події як в Слов'янську мали місце. Ми будемо мати достаньо сил і можливостей використовувати і власний ресурс і при підтримці наших громадських організацій дати необхідну відсіч і захистити наші приміщення, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Під час сесії внесуть зміни до міського бюджету. Найперше вони стосуватимуться зменшення фінансування, субвенцій та дотацій, зокрема для управлінь охорони здоров'я, освіти та культури. Відповідно, дохідна частина бюджету зменшиться на 17 мільйонів гривень. Також запланували виділити гроші на рекультивацію Малашівецького сміттєзвалища, ще додатково 1 мільйон 300 тисяч гривень на ремонт тернопільських доріг, 200 тисяч на ремонт та потреби дитячих садочків. Планують визнати на сесії міської ради і 8 та 9 травня днями жалоби за загиблими у Другій світовій війні. У ці дні, відповідно до рішення сесії, будуть приспущені державні прапори та діятиме заборона на використання будь-якої радянської та комуністичної символіки.

– В попередні два роки правоохоронні органи і зокрема прокуратура, на жаль, завжди оскаржували рішення сесії, які забороняли використання цієї символіки. Тому питання було у підвішеному стані, крім того, ні для кого не секрет, що у попередні роки саме правоохоронці допомогали цим людям пройти клонами разом з червоними та комуністичними прапорами. Сподіваємось, що це рішення не буде цього року оскаржене, – каже Сергій Надал.

Заплановано і чимало земельних питань.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here