додому Головні Можливість дофінансування на ремонт доріг Тернопільщини – є

Можливість дофінансування на ремонт доріг Тернопільщини – є

620

vlcsnap-2016-04-18-19h43m04s638Дофінансування на ремонт доріг потребує Тернопільщина. Комісія з питань транспорту Верховної Ради України провела виїзне засідання у Тернопільській області. Оглянули чимало транспортних об’єктів і зокрема – побачили й відчули місцеві дороги. При державному розподілі грошей на ремонт доріг цьогоріч всій Тернопільщині, яка сумарно має біля 5 тисяч кілометрів доріг, виділили 70 мільйонів гривень, водночас Івано-Франківшина, де доріг вдвічі менше, з держбюджету отримала близько 400 мільйонів. На цю несправедливість зокрема скаржилося керівництво Тернопільської області. Голова комісії з питань транспорту Верховної Ради України Ярослав Дубневич запевнив, що можливість дофінансування Тернопільщини є.

– Зараз готовиться ще 2 постанови. Це розподілення коштів, які були залучені під єврооблігації, і залишкові кошти, які залишилися в сумі 3 мільярди 567 мільйонів, а також кошти, які звільняться в державному бюджеті після рефінансування, реструктуризації боргових зобов’язань перед банками Укравтодору. Також буде добра сума, приблизно в 4,9 мільярдів коштів і ми надіємося, що сильна, потужна команда народних депутатів від Тернопільщини, а також спільно з депутатами від Львівщини, Франківщини, Галичини стануть доброю, сильною, потужною лобістською командою щодо залучення коштів першочергово на Західну Україну, – говорить голова комісії з питань транспорту Верховної Ради України Ярослав Дубневич.

Керівництво області звернулося до комітету, аби серед інших міст Західної України Тернопільщину знову не забули.

– Коли не буде ситуація складатися так, що при розподілі доріг на Франківську область, де 2,5 тисячі кілометрів, виділятися 400 мільйонів гривень, а на Тернопільську область, в якій майже 5 тисяч кілометрів доріг, виділятиметься 70 мільйонів гривень. Я сподіваюся, що за рахунок інших ресурсів ми виправим цю ситуацію і покажем, що ми здатні спільно з вашим комітетом, з нашим комітетом з питань транспорту вирішити проблему доріг Тернопільської області. І найважливіше, що Тернопільщина також не є осторонь цього процесу. Ми задекларували і сьогодні принципово домовилися з членами комітету, що ми також беремо участь у співфінансуванні. Просимо вас в такий спосіб хоча б примножити в кілька разів те, що ми вкладаємо, і я думаю, що це буде найбільшим здобутком перебування у Тернополі нашого комітету з питань транспорту Верховної Ради України і вам ще раз дякую за те, що ви приїхали до нас, – каже голова Тернопільської ОДА Степан Барна.