додому Новини Мовою музики про драматичні події історії розповідатимуть в Українському Домі “Перемога”

Мовою музики про драматичні події історії розповідатимуть в Українському Домі “Перемога”

568

Тернополян та гостей міста запрошують на мистецький проект “Світла тризна”, що відбудеться у неділю, 19 листопада, о 17 годині в Українському Домі “Перемога”. Організатори кажуть: хоча й програма важка для сприйняття пересічної людини, але на концерті мають побувати усі, хто вважають себе українцями і шанують свою історію.

Мовою музики про драматичні події історії розповідатимуть в Українському Домі “Перемога”. Вже у найближчі вихідні тернополяни зможуть відвідати мистецький проект “Світла тризна”. Його організатори – художній керівник і диригент Муніципального Галицького камерного оркестру Василь Феленчак та поет Олег Герман.

Концертна програма – надзвичайно важка для сприйняття, кажуть організатори, проте стати її учасником надзвичайно важливо для кожного українця, кажуть організатори.


– Призиває до боротьби нас кожного, до боротьби ця програма, нас призиває до сповіді, до активності життєвої позиції тільки тому, ще раз нагадую, що крім нас нам державу ніхто не побудує. Така програма підкреслює особистість, роль особистості в державі, її силу, її досконілість, – розповідає художній керівник і диригент Муніципального Галицького камерного оркестру Василь Феленчак.

У програмі звучатимуть твори Барвінського, Джекінса, Вільямса, Баха, Генделя, Рудакевич. Зокрема, будуть висвітлені події 1914, 33, 37, 38, 44,46, 47, 2014 років. В такий спосіб буде згадано про жертв першої та другої Світових воєн, концтаборів, голодоморів, політичних репресій, Героїв Небесної сотні, тих, чиї життя забрала війна на Сході, що досі триває.

Мистецький проект “Світла тризна” тернополяни зможуть відвідати у неділю, 19 листопада, о 17 годині. Квитки вже можна придбати у касі Українського Дому “Перемога”.