додому Новини Мовою танцю розказати про історію України: тернопільські танцівники студії “ТNG dance company”...

Мовою танцю розказати про історію України: тернопільські танцівники студії “ТNG dance company” 7 грудня презентують грандіозний проєкт

504
Мовою танцю розказати про історію України. Тернопільські танцівники студії “ТNG dance company” 7 грудня презентують грандіозний проєкт – шоу модерного балету під назвою “Необорна пташка”. Танцювальний виступ артистів підсилить графічна віртуальна реальність, з якою вони працюють вперше. Наша знімальна група побувала на одній із репетицій. Привідкриваємо куліси майбутнього шоу далі у сюжеті.
Через танець передати різні події в історії, які колись пережила та досі переживає Україна. Учасники тернопільського танцювального колективу “ТNG dance company” працюють над спільним грандіозним проєктом – модер-балетом під назвою “Необорна пташка”. Танцівники у своєму виступі розкривають декілька тем, серед яких – патріотизм та безперервності поколінь.

Любов Борисяк, керівниця танцювальної студії “ТNG dance company”, коментує: “Питання, які ми даємо у балеті: чому так? Чи могло бути по-іншому? А що кожен з нас зробив, щоб цього не було? І в кожного буде питання: а що далі? Як я бачу себе зараз у цій країні? “Необорна пташка” – це і є символ України. Нескореної, молодої, талановитої, яка бореться і її не здолати, бо правда за нею”.

Костянтин Богомаз, режисер, балетмейстер проєкту “Необорна пташка”, каже: “В цій виставі багато хто впізнає себе. Тому що ми показуємо шаблонні варіанти радянського союзу, варіанти московії, показуємо Україну, світську Україну. Ми показуємо Україну необорну”.

Створення та підготовка модернбалету тривала близько року. У своєму номері 30 артистів не лише виконують танцювальні рухи. У постановці вони взаємодіють з віртуальною реальністю, яка передається через спеціально створені графічні елементи. Для більшості танцівників це новий формат сценічної роботи.

Керівниця танцювальної студії “ТNG dance company” Любов Борисяк зазначає, що у Тернополі глядачі вперше побачать подію такого танцювального масштабу.

Прем’єра другого модербалету “Необорна пташка” запланована на 7 грудня. Побачити виступ танцівників можна буде на сцені Західноукраїнського національного університету.