![порміхи](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/06/vlcsnap-2024-06-11-12h32m18s131-640x360.jpg)
Морпіхи Військово-Морських Сил ЗСУ запрошують на службу у свої бригади та підрозділи. У Центрі комплектування кажуть: їхні кандидати мають найсучасніше технічне та збройне забезпечення.
Морпіхи Військово-Морських Сил ЗСУ запрошують на службу у свої бригади та підрозділи. Щомісяця за мобілізацією та контрактом до його складу долучаються близько 150 людей. Начальник Центру комплектування та рекрутингу морської піхоти розповідає, люди, які складають контракт – більш мотивовані і головне, їхні знання та вміння використовують за призначенням.
Відтак, після співбесіди – у кандидатів триває курс-загально військової підготовки тривалістю у 30-35 діб, а згодом – фахова підготовка -20-30 діб.
Віктор Самохін розповідає, здебільшого, люди середнього віку із своїми навичками корисні у ремонті автівок тощо. Більш юні – входять до бойового складу.
Окрім цього, у морпіхів є виплати із укладанням першого контракту, на оздоровлення тощо. А ще, найсучасніше технічне та збройне забезпечення із Європи, України та Америки.