додому Новини Морпіхи Військово-Морських Сил ЗСУ запрошують на службу у свої бригади та підрозділи

Морпіхи Військово-Морських Сил ЗСУ запрошують на службу у свої бригади та підрозділи

574

Морпіхи Військово-Морських Сил ЗСУ запрошують на службу у свої бригади та підрозділи. У Центрі комплектування кажуть: їхні кандидати мають найсучасніше технічне та збройне забезпечення.

Морпіхи Військово-Морських Сил ЗСУ запрошують на службу у свої бригади та підрозділи. Щомісяця за мобілізацією та контрактом до його складу долучаються близько 150 людей. Начальник Центру комплектування та рекрутингу морської піхоти розповідає, люди, які складають контракт – більш мотивовані і головне, їхні знання та вміння використовують за призначенням.

Відтак, після співбесіди – у кандидатів триває курс-загально військової підготовки тривалістю у 30-35 діб, а згодом – фахова підготовка -20-30 діб.
Віктор Самохін розповідає, здебільшого, люди середнього віку із своїми навичками корисні у ремонті автівок тощо. Більш юні – входять до бойового складу.

Окрім цього, у морпіхів є виплати із укладанням першого контракту, на оздоровлення тощо. А ще, найсучасніше технічне та збройне забезпечення із Європи, України та Америки.