додому Новини Moneyveo – сервіс миттєвих кредитів онлайн

Moneyveo – сервіс миттєвих кредитів онлайн

699

Вирішення різних проблем іноді потребує фінансових вливань, яких зараз у людини немає. І цю проблему вдасться вирішити миттєвим кредитуванням від сервісу Moneyveo, де можна отримати бажану суму грошей у момент звернення. Клієнти можуть розраховувати на перший кредит до 25 000 гривень практично з нульовою процентною ставкою – 0,01% на день.

Перед отриманням грошей із клієнтом підписується електронний договір у режимі онлайн. Представники сервісу манівео проведуть консультацію та розкажуть про алгоритм співпраці. Після введення всіх даних потрібно підтвердити особистість одноразовим ідентифікатором, який прийде на телефон, а гроші будуть надіслані на вказану при оформленні кредиту банківську картку.

Переваги мікрокредитів від Moneyveo

На користь цього сервісу, а не класичного банку, кажуть кілька переваг:

  1. Висока швидкість обслуговування. Заявка на кредит онлайн приймається за 2-3 хвилини, після чого не набагато довше відбувається її розгляд;
  2. Надійність. Персональні дані клієнтів захищені завдяки шифруванню, до того ж, застосовується стандарт безпеки PCI DSS Service Provider Level 1;
  3. Простота. Процес оформлення заявки є максимально простим, а після реєстрації отримання грошей займе ще менше часу;
  4. Доступність. Кредити видаються непрацюючим людям, студентам, пенсіонерам і тим, хто має сумнівну кредитну історію, але умови співпраці відрізнятимуться;
  5. Мінімум документів. Отримання грошей супроводжується передачею менеджерам номера банківської картки, а також паспорта та ідентифікаційного коду.

Поручителі в класичному розумінні відсутні, як і застави. Також є можливість отримати пільговий період та продовження термінів повернення. Прив’язки до часу відсутні, тому гарантується цілодобове обслуговування.

Як повернути кредит?

Повернення можливе у трьох варіантах:

  • на сайті в особистому кабінеті;
  • через платіжні сервіси онлайн;
  • офлайн за допомогою кас банків або терміналів самообслуговування.

Коли немає можливості своєчасно повернути суму кредиту, необхідно звернутися до менеджерів. Вони, напевно, продовжать термін кредитування або нададуть додаткові пільги.

Постійні клієнти є учасниками програми лояльності. У майбутньому вони можуть збільшити загальну суму кредитування та строк, а також розраховувати на іншу процентну ставку. Це спрощує використання кредитного інструменту та дозволяє своєчасно вирішувати свої життєві проблеми.