додому культура Молодих поетів і композиторів зі шкіл міста вперше зібрав Центр творчості дітей...

Молодих поетів і композиторів зі шкіл міста вперше зібрав Центр творчості дітей та юнацтва

565

Молодих поетів та композиторів з усіх шкіл Тернополя вперше в Українському домі "Перемога" зібрав Центр творчості дітей та юнацтва. Загалом участь у заході взяли більше двадцяти школярів, яких відзначили у номфінаціях подарунками і грамотами.

Учениця десятої школи Тернополя молода поетеса Наталя Лютак можливості прочитати свої вірші на публіку не втрачає ніколи. Ось і тепер прийшла в Український дім "Перемога", аби ще більше людей дізнались про її творчість.

Наталя Лютак, учениця 9-Б класу школи №10 Тернополя: "Я вже випустила свою 1 збірку. Надихає, я не знаю, є настрій – сідаю і якось само так пишеться. На різну тематику люблю писати вірші. Зокрема, якщо якесь свято, люблю писати на конкретні теми, але в більшості пишу так, на різну тематику".

Валентина Чубак, учениця 8-А класу школи №7 Тернополя: "Мене надихає на вірші, напевно, все навколо. Це настільки прекрасна природа в нашому Тернополі, напевно, кожна сніжинка, яка злітає, неначе балеринка, кожна прохолодна крапля дощу і це настільки прекрасно, що, напевно, про це треба писати".

Ірина Редьква, учениця 11-Б класу школи №7 Тернополя: "Я цим недавно почала захоплюватись. Якось так, стались такі події в житті і вони надихнули мене на таке. Взагалі-то, моїм друзям подобається моя поезія, вони кажуть, що вона дуже чуттєва, але насправді не знаю… А надихає мене все навколо, а особливо любов, адже це головне в нашому житті знайти справжнє вірне кохання, на яке ти можеш розраховувати, яке завжди буде поруч".

Зібрали молодих поетів та композиторів, кажуть організатори, цього року вперше і сподіваються, що у наступні роки такий захід стане традиційним.

Світлана Миханчук, директор Центру творчості дітей та юнацтва: "Є дуже багато дітей в Тернополі, в школах, особливо старшокласники, які десь там тихенько в зошити пишуть вірші, а їх ніхто не бачить, ніхто не чує, тому ми сьогодні вперше їх зібрали, щоб вони зі сцени написали свої написані твори, чи проспівали. Наступний крок, ми будем пробувати, якщо знайдем спонсорів, видати все те, що вони сьогодні нам покажутть. А наші вихованці, ті, які займаються художньою творчістю юні художники, можливо, зроблять ілюстрації до кожного твору".