Головна Новини Молодіжні організації Тернополя об’єдналися в один волонтерський рух «Західний тил»

Молодіжні організації Тернополя об’єдналися в один волонтерський рух «Західний тил»

849

vlcsnap-2015-11-25-16h20m13s439Молодіжні організації Тернополя об’єдналися в один волонтерський рух «Західний тил». Його мета – активізувати молодь і зробити все можливе, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Наразі активісти зосереджують свої сили на допомозі воїнам АТО і закликаю всіх небайдужих долучатися до акцій.

– Почався наш новий волонтерський рух з того, що вкінці вересня був звіт, що в Тернополі волонтерство впало на 95 %. Тобто, що люди перестали займатися волонтерством. А війна продовжується і потрібно було щось робити. Часто молодь хоче щось робити, але не знає, як вона може долучитися, допомогти. Тож ми створили такий новий рух, який поможе молоді в такий нелегкий час ми створюєм умови, щоб молодь могла чимось долучитися. До «Західного тилу» долучаються різні громадські організації: «Просвіта», «Обнова», учнівське самоврядування 18 шк, студенти історики, звідки ми і навчилися плести ці сітки., – розповідає координатор молодіжного волонтерського руху «Західний тил» Драгущак Ірина.

Кожна з організацій проводить різні акції на підтримку бійців АТО. Учні 18 школи вже зібрали медикаменти, макулатуру, провели благодійні ярмарки. Наразі – плетуть маскувальні сітки для АТО.

– Хочу чимось допомогти, не знаю чим, шукаю. А «Західний тил» придумав дуже багато акцій в яких можна проявити себе, – каже голова учнівського самоврядування Тернопільської ЗОШ № 18 Олександр Рибак.

«Молода Просвіта» – молодіжна організація спрямована на культмасову діяльність. Зазвичай проводять вертепи, вечорниці, гаївки. Наразі долучаються до багатьох акцій на підтримку АТО. Активісти вважають, що їхня місія запалювати інших!

– Дуже гарні є слова в Т. Петриненка, що може нашими серцями запалим тисячі сердець. Є дуже багато людей, які зневіряються. Був Майдан, всі, наприклад вірили. Зараз ніхто вже не вірить і не хоче нічого вже робити. Ми маємо бути тими іскорками, від яких загоряється вогонь. Маємо показувати, що вірити варто.Творити, робити, думати, бути активними. Що це має сенс і що це має результати, – говорить голова МГО «Молода Просвіта» Ольга Зарішняк.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here