додому Новини Молоді активісти до Дня Святого Миколая збирають речі для потребуючих дітей

Молоді активісти до Дня Святого Миколая збирають речі для потребуючих дітей

1001

У Тернополі молоді активісти уже вдруге організовують благодійну акцію “Іскра милосердя” до дня Святого Миколая. Зібрані речі передадуть дітям з малозабезпечених сімей, дітям-сиротам, напівсиротам, дітям з багатодітних родин та тих, у яких важкохворі батьки. Самі організатори давно займаються благодійністю, часто відвідують дитбудинки. Бажання хоч якось допомогти потребуючим дітям і спонукало Ігоря та Оксану до проведення акції “Іскра милосердя”.

– Акція започатковувалась на те, щоб залучити якомога більшу кількість людей до благодійності. Коли більше нас до купи згуртується, зберуть більше речей, закуплять дещо, тоді буде якийсь результат і справді ми зможемо їм допомогти, – розповідає організатор акції “Іскра милосердя” у м.Тернопіль Оксана Чайківська.

Щороку організатори акції до дня Святого Миколая Оксана Чайківська та Ігор Базан мають велике бажання допомогти якомога більшій кількості потребуючих дітей.

– Збір одягу, канцтоварів ми проводимо до середини грудня, щоб вже безпосередньо перед днями святого Миколая це вже розфасувати, розкласти, по роках, кому який одяг підходить, – каже Оксана Чайківська.

Усіх небайдужих тернолян організатори просять долучитися до акції, а для цього варто звернутися за номерами телефонів:

096-654-59-36 (Оксана)
068-646-41-07 (Ігор).