Головна духовність Молодь запрошують на безкоштовну виставу “Розпни Його” в неділю, 5 квітня

Молодь запрошують на безкоштовну виставу “Розпни Його” в неділю, 5 квітня

440

vlcsnap-2015-04-02-13h52m47s25Провести Вербну неділю з користю запрошують молодь. В Тернопільській обласній філармонії в неділю, 5 квітня, відбудеться вистава “Розпни Його” , яка відображає події в Єрусалимі від Квітної неділі до Воскресіння Господнього, життя людей та їх ставлення до Ісуса. Початок вистави о 16 годині, вхід вільний.

В неділю, 5 березня, відзначатимуть Єпархіальний день молоді. Відтак, у Тернополі запрошують на традиційний похід з осликом, що символізує “В’їзд Ісуса до Єрусалима”. Початок о 9:30 на перехресті вулиць Руської та Йосифа Сліпого. Після цього в Архикатедрі відбудеться Архиєреська Літургія, із своїм пастирським посланням Кир Василій Семенюк звернеться до молоді. О 16-й годині запрошують на виставу молодіжної спільноти “Знамення” “Розпни Його” в Тернопільську обласну філармонію.

– Запрошуємо всіх молодих людей: о 4 годині в нашій філармонії буде вистава, яку підготувала молодіжна спільнота “Знамення”, вона називається “Розпни Його”. Це таке театралізоване дійство, дуже цікаве, вхід є вільний, безкоштовний. Всіх молодих людей, які хочуть щось почерпнути, духовного, проаналізувати на основі тої вистави своє життя, навчитися чогось запрошуємо в неділю, у філармонію, – запросив прес-секретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ отець Олег Харишин.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here